מתחתנים >> לעדכן ידנית קישור לקטגוריה >> לעדכן ידנית שם האתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לופטיים

 
 
 
 
 
 
 

אודות

 

! HAVE A GREAT TIME WITH LOFTIME

לופטיים - Loftime – הלופט היוקרתי של פתח תקווה, מזמין אתכם לחגוג מסיבות מכל סוג: בת ובר מצווה, ימי הולדת אקסקלוסיביים מגיל 3 - 15, חגיגות Sweet 16 או כל אירוע אחר שתרצו.

אנו בלופטיים מעמידים לרשותכם שלל אטרקציות למסיבות, עם חבילת אירוע מושלמת "הכול כלול", שתאפשר לכם לחגוג בראש שקט: DJ, צלם, כיבוד, קייטרינג, שתייה, ועוד מלא הפתעות!

ב-Loftime תוכלו לקיים את האירוע באחת משתי יחידות לופט בנות 150 מ"ר כל אחת, או אירוע גדול יותר בכל מתחם לופטיים, בשטח של כ-300 מ"ר.

בכל לופט ניתן לארח עד 130 איש, כך שאפשר לחגוג בשני אזורים ולעשות כיף להורים, למשפחה ולכל החברים. בלופט אחד ההורים נהנים במסיבת קריוקי וכיו"ב, ובלופט השני הילדים חוגגים בפיקוח ההורים. אפשרות נוספת היא לחגוג בלופט אחד לבנות עם כלת בת המצווה, ובלופט השני לבנים עם חתן בר המצווה. לחלופין, ניתן לאחד את שני הלופטים למסיבה אחת גדולה.

כל האטרקציות שעושות מסיבות בלתי נשכחות
שולחן סנוקר, משחקי שולחן, מכונת ברד, מכונת פופקורן, ומה לא! רוצים לפנק את אורחיכם במגנטים למזכרת? נשמח להמליץ גם על צלמי מגנטים איכותיים שעובדים אתנו.

החוויה האור-קולית שעושה את ה"גודטיים" בלופטיים
הלופטים של לופטיים מצוידים בעזרים אור-קוליים, כגון: תאורת אפקטים מתקדמת, מכונת עשן, לייזרים, אורות לד, מערכת שמע והגברה ועוד.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נבנה ע"י 1213
 
 
 
דוא"ל: gilat@loftime.co.il
 
 
 
כתובת: משה שוולב 7, פתח תקווה
 
 
 
טלפון: 03-7368715 , 050-2324500